Velikost písma:

Děkujeme firmě Lesy České republiky, s.p. za finanční příspěvek ve výši 25.000,- Kč, který jsme použili při nákupu nového auta do provozu pečovatelské služby. Společně s ostatními finančními dary jsme konečně schopni  přistoupit k obnově velmi zastaralého vozového parku.

Thursday, 13 February 2020 11:43

Poděkování ČEPS, a.s.

Written by

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě ČEPS, a.s. za finanční dar ve výši 38.000,- Kč, který jsme použili na nákup čisticí soupravy Karcher a dvou kusů žehliček. 

Pracovníkům v přímé péči jsme zakoupili nové pracovní tašky a vybavili je dostatečným množstvím pracovních pomůcek - jednorázové návleky, zástěry, rukavice.

Thursday, 13 September 2018 06:51

Poděkování ČEPS, a.s.

Written by

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě ČEPS, a.s. za finanční dar ve výši 28.000,- Kč, který jsme použili pro nákup letních pracovních oděvů a obuvi pracovníků v přímé péči.

Děkujeme firmě Lesy České republiky, s.p. za finanční dar ve výši 25.000,- Kč, který jsme použili na nákup zimních pracovních oděvů a kvalitní zimní obuvi pro pracovníky v terénní pečovatelské službě.

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě Austin Detonator s.r.o. za finanční dar, který jsme použili na nákup myčky do denního stacionáře ve Valašské Polance. Tím se podařilo nejen zkvalitnit pracovní podmínky zaměstnanců, ale také ušetřit část pracovní doby, kterou mohou pracovnice v přímé péči věnovat svým klientům.

Thursday, 13 September 2018 06:36

Poděkování Nadaci Agrofert

Written by

Děkujeme Nadaci Agrofert za velkorysý finanční dar ve výši 150.000,- Kč, díky němuž jsme zakoupili kompenzační pomůcky pro pečovatelskou službu. Část finančního daru byla určena na zlepšení mzdových podmínek zaměstnanců v přímé péči, a tím se podařilo stabilizovat personál a zkvalitnit nabízené sociální služby.

Page 1 of 6